Замовити дзвінок

Команда тренерів

 

Ведучий курсу BLACKROLL® TRAINER

 

Idan Vadrariu

Ізраїль

Founder & Head Coach, SNATCH— Functional Training System BLACKROLL® — Master Trainer 

 

 

Ведучий курсу BLACKROLL® BASIC

 

Якуб Новосад (JAKUB NOWOSAD)

Варшава, Польща

Випускник факультету реабілітації Варшавської Академії Фізичного Виховання. Фізіотерапевт у Варшавській клініці Fizjo4Life, що спеціалізується на роботі зі спортсменами і пацієнтами, які отримали ортопедичні травмами. Сертифікований терапевт, який використовує в своїй роботі такі методи, як FDM, мануальна терапія доктора Складовської, голкотерапія і пінопрессура. Міжнародний майстер-тренер BLACKROLL® і лектор BLACKROLL® Education. Уже кілька сезонів він працює фізіотерапевтом і велнес-тренером в баскетбольній секції Легії у Варшаві, де він стежить за здоров'ям гравців і їх швидкій реабілітацією після травм.

 

 

Ведущий курса BLACKROLL® FUNCTIONAL

 

Мариуш Дженьчьол (MARIUSZ DZIĘCIOŁ)
Варшава, Польща

Випускник Факультету рухової реабілітації Краківської Академії Фізичного Виховання за фахом Фізіотерапія зі спеціалізацією в області біологічної регенерації в спорті. Тренер по моторному підготовці, фізіотерапевт, масажист та інструктор по самообороні. Член команди cialowpsychoterapii.pl, що займається цілісним підходом до здоров'я і благополуччя, а також команди медичної групи Puls, що займається медичними дослідженнями та консультаціями по всій Польщі. В даний час М. Дженьтьол, крім іншого, бере участь в підготовці моторних і фізіотерапевтичних програм для футбольних команд юніорів (у тому числі Znicz Pruszków '99), а також працює з індивідуальним клієнтом в області фізіотерапії і тренувань.

 

 

Ведучий курсу BLACKROLL® SCREENING

Петр Чебера (PIOTR CIEBIERA)
Варшава, Польща

Випускник престижної школи OPEN MIND THERAPY FITNESS SCHOOL. Кінезотерапевт в клініці Fizjo4life і Personal Pilates Studio, де працює з пацієнтами над їх поверненням в повну фізичну форму після отриманих травм. Терапевт MPBA (Myofascial Posture BALANCING And ANALYSIS) і SMR. Кваліфікований інструктор кінезопрофілактики і кінезогеронтопрофілактики, тренер Theraphy Fitness. Його профілем є функціональний тренінг і тренінги в області корекції постави. Викладач в Personal Pilates School в Варшаве.Випускнік факультету реабілітації Варшавської Академії Фізичного Виховання. Фізіотерапевт у варшавській клініці Fizjo4Life, що спеціалізується на роботі зі спортсменами і пацієнтами, які отримали ортопедичні травмами. Сертифікований терапевт, який використовує в своїй роботі такі методи, як FDM, мануальна терапія доктора Складовської, голкотерапія і пінопрессура. Міжнародний майстер-тренер BLACKROLL і лектор BLACKROLL Education. Уже кілька сезонів він працює фізіотерапевтом і велнес-тренером в баскетбольній секції Легії у Варшаві, де він стежить за здоров'ям гравців і їх швидкій реабілітацією після травм. 

 

 

Ведучий курсу BLACKROLL® BANDS 

Сергій Фальштинський (Sergii Falshtynskyi) 
Україна, Дніпро

Міжнародний презентр, директор міжнародних навчальних центрів F.F.A. в Україні та Росії, майстер тренер EFE, FFA, методист Італійської академії фітнесу FFA, Автор фітнес методики Sport Moves, Автор Методичних робіт з фітнесу при Келнском Університеті Спорту (GSOC)

Переможець міжнародного контеcта Beachbody Challenge 2014 (USA)
Номінант на премію Fitness Awards 2015 (Rotterdam, Holland)

 

 

BLACKROLL® TRAINER

 

Zinaida Bondarenko

Київ, Україна

Founder/CEO в BodyWay
Купити в 1 клік