Замовити дзвінок

Розіграш тренувань ArtamonovTeam

1. Організатор Акції, територія та терміни (тривалість) проведення Акції

 1.1. Організатором акції виступає Офіційний представник ТМ BLACKROLL в Україні і знаходиться за адресою м.Київ, вул. Максимовича, 3г, офіс 471.

1.2. Акція проводиться на всій території України (крім АР Крим та тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей)*.

1.3. Акція триватиме з 15 липня 2021 року до 15 серпня 2021 року включно.

1.4. Участь можлива тільки протягом терміну, зазначеного в розділі 1.3.

 

2. Учасники Акції

2.1.Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України і проживають на території України*, та досягли повноліття (18 років) (надалі – Учасники Акції). Співробітники компанії Організатора Акції і пов'язаних з ним компаній та їх родичі не можуть брати участь.

 

3. Продукція, що бере участь в Акції (Акційна продукція)

3.1. В Акції беруть участь фасціальні роли BLACKROLL® TWIN RAINBOW та BLACKROLL® STANDARD RAINBOW придбані в період з 15.07.2021 по 15.08.2021 в офіційному інтернет-магазині BLACKROLL® Україна. 

 

4. Подарунковий фонд (подарунки) акції. 

4.1. Призовий фонд:

  • Сертифікат на 1 місяць безкоштовних тренувань ціною 5500 грн (8 разів, тренування двічі на тиждень) - 1шт;
  • Сертифікат 1 тиждень безкоштовных тренувань  ціною 1375 грн (2 тренування протягом тижня) - 5шт;
  • всім учасникам розіграшу знижка 10% на перший місяць тренувань зі спеціальним промокодом - BRSAT10. 

4.2. Використати можна лише 1 сертифікат однією людиною. 

4.3. Не можливо доплатити до номіналу сертифікату  для отримання додаткових тренувань. 

4.4. Додаткову інформацію можна подивитися на офіційному сайті ArtamonovTeam.

4.5. Організатор Акції залишає за собою право у будь-який час змінити Подарунковий фонд Акції, попередньо повідомивши про це Учасників/Переможців на сайті blackroll.com.ua

4.6. Подарунки можуть бути отримані Учасниками Акції, що здобули право на отримання таких подарунків, тільки за дотримання цих Умов.

4.7. Для обміну сертифікату на тренування необхідно зв'язатися із контактною особою ArtamonovTeam по номеру телефону +38 (068) 637-82-03, Анна та зареєструватися на тренування. 

4.8. Вартість відвідування басейну не включена у сертифікат. На різних локаціях вартість відвідування басейну варіюється.

4.9. Термін дії сертифікату на тренування до 30.09.2021.  

 

5. Виконання зобов'язань Організатором
5.1.Організатор залишає за собою право скасувати або припинити акцію, якщо її проведення стане неможливим з технічних причин (наприклад, вірус комп'ютерних систем, маніпуляції або помилки в апаратних засобах і / або програмному забезпеченні) або юридичних причин.
5.2. Організатор не несе відповідальністьу разі виникнення складностейв обміні, виникнення технічних несправностей і надзвичайних обставин, поза контролем, або з-за нападів з боку третіх осіб на сайт акції та партнера акції. Організатор докладе всіх зусиль, щоб забезпечити доступність і надійність веб-сайту. Організатор також не дає жодних гарантій того, що сайт акції буде функціонувати належним чином на комп'ютері чи смартфоні будь-якого окремого учасника.

6. Обмеження

6.1. Заміна Подарунків грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається. 

6.2. Якщо Учасник Акції, що має право на отримання Подарунку, з будь-яких причин, що не залежать від Організатора  Акції (в т.ч. якщо контактна адреса, ПІБ, номер телефону або інша інформація про Учасника була змінена або була вказана неправильно та/або нерозбірливо тощо) не має можливості отримати Подарунок, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних додаткових подарунків, компенсацій або інших виплат від Організатора Акції.

6.3. Організатор не несе відповідальності за неможливість Переможців Акції обміняти сертифікат у вказаний період. 

6.4. Організатор Акції не несе відповідальності стосовно подальшого використання отриманих Подарунків переможцями.

6.5. Організатор Акції не бере на себе відповідальність стосовно будь-яких суперечок щодо Подарунків.

6.6. Організатор Акції не вступає у будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на отримання Подарунків. Організатор Акції не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

6.7. Організатор Акції не несе відповідальності у разі настання форс-мажорних обставин, зокрема, але не обмежуючись: стихійних лих, пожеж, повеней, військових дій будь-якого характеру, блокади, суттєвих змін у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інших непідвладних контролю з боку Організатора Акції обставин.

6.8. Організатор  Акції не несе відповідальність стосовно використання Подарунків Переможцями, після їх одержання.

6.9. Ця Акція дійсна лише для роздрібних покупців.

7. Надання інформації

7.1. Учасник акції, взявши в ній учать, дає свою згоду на обробку своїх персональних даних Організатором акції.

7.2. Беручи участь в Акції, кожен Учасник тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації Організатором Акції, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, методами, що не порушують чинне законодавство України (у т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, у т.ч. право публікації (у т.ч. його імені та фотографії) у засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, у випадку отримання подарунку, а також для надсилання інформації, повідомлень (у т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Організатором  Акції та/або будь-якою третьою особою.

Надання згоди від Переможця Акції також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України.

8. Повернення та обмін. 

8.1. Повернення товару повинно відповідати умовах вказаним у розділі Повернення.

8.2. У разі повернення товару ви зобов'язані повернути сертифікат.

9. Інші умови

9.1 У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Умов, і/або питань, не врегульованих цими Умовами, остаточне рішення ухвалює Організатор Акції. При цьому рішення Організатора Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.

9.2. Беручи участь в Акції, Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з цими Умовами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними.

 

 *У зв'язку з прийняттям Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, №1207-VII, Указу Президента України «Про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози та збереження територіальної цілісності України» від 13.04.2014, Закону України «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» від 16.09.2014, № 1680-VII та Постанови Верховної Ради України «Про визнання окремих районів, міст, селищ і сіл Донецької та Луганської областей тимчасово окупованими територіями» від 17.03.2015, №254-VIII.

Купити в 1 клік