Замовити дзвінок

ЯК ОБЛАДНАННЯ BLACKROLL® ДОПОМАГАЄ ВЕЛОСИПЕДИСТАМ?

16 Вересень 2019

Напевно, серед нас є багато велосипедистів, які знають, якими виснажливими можуть бути довгі дистанції та гірські етапи. Для цього зовсім не треба бути учасником Tour De France, достатньо просто їздити на велосипеді.

Велосипедист на довгій дистанції

Велосипедний спорт – це корисно для здоров’я, але важко  

Хоча навантаження, спрямовані на розвиток витривалості, добре тренують серцево–судинну систему, але м’язи і фасції можуть затвердіти через постійне навантаження. Багато велосипедистів скаржаться на високу напругу, скорочення в стегнах та сутулість.

За допомогою BLACKROLL® можна запобігти подібним скаргам. Ми покажемо вам декілька вправ для напружених м’язів стегна, сідниць, литок, попереку та грудного відділу хребта. З цими вправами ви зможете залишатися розслабленими та працездатними.

Велосипедист - учасник змагань

Запобігти напрузі за допомогою BLACKROLL®

Ви можете виконати деякі вправи за допомогою BLACKROLL® STANDARD, SLIM або MED. Однак вони будуть ще ефективнішими, якщо ви модернізуєте BLACKROLL® за допомогою BOOSTER. Коливальні рухи розслаблюють тканину і стимулюють кровообіг. Так ви швидко відновитеся до наступного тренування на велосипеді.

М’язи стегна

М’язи стегна багато працюють під час їзди на велосипеді. Ця вправа допомагає розслабити м’язи та інші тканини стегна, щоб швидко відновитися після напруженого тренувального заїзду. 

Масаж ролом BLACKROLL м'язів стегна

ПОЧАТКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ

Обіпріться спочатку на передпліччя. Покладіть BLACKROLL® під ліве стегно, трохи вище коліна.

ВИКОНАННЯ

Прокочуйте ліве стегно, повільно рухаючись по ролу. Затримайтесь на больових точках приблизно 15 секунд, але звертайте увагу на те, щоб біль не перевищував критичну точку. Після чого змініть сторону.

Сідниці 

М’язи сідниць також задіяні під час їзди на велосипеді. З ними вам зможе допомогти наступна вправа. Чим менше м’яч, тим інтенсивніше масаж. 

Масаж м'ячем BLACKROLL м'язів сідниць

ПОЧАТКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ

Сядьте і покладіть BLACKROLL® BALL 12 або BALL 08 під одну сідницю. Закиньте ногу з тієї ж сторони на іншу ногу. Підіпріться руками біля сідниць.

ВИКОНАННЯ

Прокочуйте сідницю за допомогою згинання та розгинання ноги та виконуйте кругові рухи на м’ячі, підтримуючи себе руками. Чим більше маси тіла зосереджено на м’ячі, тим інтенсивніше тиск. Затримайтесь на больових точках та поверніться праворуч і ліворуч протягом десь 10 секунд. Після чого змініть сторону.

М'язи литки 

Добре треновані литкові м'язи характеризують велосипедистів. Для розслаблення м'язів після тренувань допомагає наступна вправа:

Масаж ролом BLACKROLL м'язів литки

ПОЧАТКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ

Спочатку сядьте. Зігніть ліву ногу і покладіть праву литку на BLACKROLL® MINI. Підіпріться руками біля сідниць.

ВИКОНАННЯ

Підніміть сідниці і повільно прокочуйте область литки, згинаючи і розгинаючи ліву ногу. Повертайте при цьому праву ногу всередину і назовні, щоб пропрацювати всі м'язи литки. Затримайтеся на больових точках приблизно 15 секунд. Після чого змініть сторону.

Поперек

Через поставу на велосипеді поперек має схильність до напруги. От як ви зможете його розслабити і запобігти появі болю.

Масаж м'ячем BLACKROLL м'язів попереку

ПОЧАТКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ

Сядьте і зігніть ноги в колінах під кутом приблизно 90°. Покладіть BLACKROLL® DUOBALL під поперек, над гребнем клубової кістки. Підіпріться руками біля сідниць.

Середня і верхня частини спини

Середня і верхня частини спини часто навантажені через зігнуту поставу на велосипеді. Саме цими вправами можна послабити напругу у цій області:

Масаж ролом BLACKROLL м'язів спини

ПОЧАТКОВЕ ПОЛОЖЕННЯ

Ляжте спиною на BLACKROLL® STANDARD.

ВИКОНАННЯ

Покладіть руки за голову, підніміть сідниці та рухайтесь за допомогою ніг, прокочуючи ролл від середини спини до кінчика лопатки. Затримайтесь на больових точках приблизно 15 секунд.

Ці та інші вправи ви зможете знайти в нашому безкоштовному додатку BLACKROLL® APP в GOOGLE PLAY або APP STORE.

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік