Заказать звонок

ТРЕНУВАННЯ УКРАЇНСЬКИХ БАСКЕТБОЛІСТІВ з BLACKROLL®UKRAINE

Чоловіча і жіноча збірні України з баскетболу 3х3 U18 тренуються, використовуючи BLACKROLL®UKRAINE, адже це один з найкращих способів відновитись після тренування на межі можливостей перед важливими змаганнями. 

Напередодні чемпіонату Європи в Грузії наші сертифіковані тренери провели майстер-класи для українських чоловічої та жіночої команди. 

В серпні Олександр Гончаренко провів тренування для жіночої збірної з баскетболу 3х3 U18, докладно розказавши про усі тонкощі роботи із фасцією і відновлення після тренувань. А згодом ще один з наших тренерів, знавець правильної підготовки до змагань, Андрій Протас долучився до тренувань чоловічої й жіночої збірних перед чемпіонатом з баскетболу у Грузії. 

Під час занять спортсмени використовували обладнання BLACKROLL®, що вважається одним із найкращих для відновлення м’язів. Працюючи із тканиною, що оточує м’язи, масажні роли допомагають самостійно розслабити й розтягнути їх так, ніби ви сходили до масажиста. Також під наглядом Андрія Протаса баскетболістки й баскетболісти ознайомились із головними принципами розкатки тіла з ролами перед і після тренування. Адже правильна розминка і заминка — головні фактори протидії травмам і перевантаженню організма. 

Для BLACKROLL®UKRAINE допомогати українським спортсменам у підготовці до міжнародних змагань — справжня радість. Тому що тільки правильно відновлюючись і оберігаючи своє тіло спортсмени досягнуть успіху! 

Вернуться к списку публикаций

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Здесь еще никто не оставлял комментарии. Вы можете быть первым!
Перед публикацией комментарии проходят модерацию.

Нажимая на кнопку «Отправить» вы принимаете условия Публичной оферты.

Заказ в один клик

С помощью уведомлений о заказе можно не только получать актуальную информацию по заказу, но и иметь быстрый канал связи с магазином