Замовити дзвінок

СИНДРОМ КОМП'ЮТЕРНОЇ МИШІ

26 Травень 2020

ЗАНАДТО БАГАТО ЧАСУ ЗА ПК

Незважаючи на те, що наші руки дуже схожі на стопи, якщо брати до уваги будову кісток, суглобів, сухожиль, зв'язок і м'язів, до них пред'являються інші вимоги. Руки і пальці зазвичай не піддаються великим ваговим навантаженням, але вони повинні виконувати складні та точні рухи. Вони часто перевантажені в повсякденному житті односторонніми процесами, що призводять до великої кількості скарг.

Люди, які проводять більшу частину дня за комп'ютером, мають тенденцію до односторонньої постави зап'ясття. В основному це стосується розгиначів пальців та їх верхньої частини, задньої частини кисті, зап'ястя і верхньої частини передпліччя. Положення руки на миші зазвичай призводить до зігнутого вгору зап'ясття, наприклад, при наборі тексту на клавіатурі або клацанні по миші.

ДУМКА ЕКСПЕРТА

Доктор природничих наук Торстен Пфітцер

ДОКТОР ПРИРОДНИЧИХ НАУК ТОРСТЕН ПФІТЦЕР: "Біль у руках дуже заважає у повсякденному житті. Однак, за винятком гострих травм, таких як переломи, вони в більшості випадків носять досить нешкідливий характер і можуть бути взяті під контроль, якщо їх почати завчасно лікувати".

ПЕРЕДОВА ПРАКТИКА

СИМПТОМИ

48-річний художник-графік звертається до доктора природничих наук Торстена Пфітцера з колючим болем у правому передпліччі, який турбує його протягом восьми тижнів. Попередній діагноз: тендосиновіт. Попередні спроби лікування з іммобілізаційною пов'язкою, протизапальними препаратами та класичною фізіотерапією допомогли лише на деякий час. З тих пір симптоми неухильно погіршуються.

ЗАСОБИ ЛІКУВАННЯ

У зв'язку з невдалим курсом лікування, після ретельного та цілісного обстеження було діагностовано синдром комп'ютерної миші. Пацієнту рекомендується припинити приймати протизапальних препаратів і лікувати всю область плечового поясу рук за допомогою остеопатії та міофасціальної кінематики.

Крім того, він виконує спеціальні вправи для відповідного м'язово-фасціального ланцюга з метою його подовження. А також додаються вправи для самомасажу з BLACKROLL® для подальшого розслаблення затверділих і напружених м'язів.

Вправи з м'ячем BLACKROLL

Пацієнту рекомендується виконувати ці вправи вдома щонайменш вранці та ввечері в перервах між прийомами у лікаря. Також обговорюються заходи спрямовані на те, щоб зробити його роботу за комп'ютером більш ергономічною і менш напруженою для м'язів-розгиначів рук.

ПЕРЕБІГ ЛІКУВАННЯ

Вже через тиждень пацієнт повідомляє про поліпшення силових характеристик та зменшення больових відчуттів після виконання вправ BLACKROLL ® і додаткових вправ на розтяжку. Протягом наступних двох процедур (в цілому через три тижні після першого прийому) відновлюється повна сила, і у пацієнта лише зрідка з'являється поколювання нижче ліктя.

Завдяки правильному застосуванню заходів лікування, немає необхідності в продовженні терапії, але пацієнту рекомендується послідовно виконувати всі вправи. На контрольному прийомі ще через три тижні пацієнт реагує безболісно на провокативні больові тести.

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік