Замовити дзвінок

Про інструменти для самомасажу

Інструменти для фасціального масажу

ТЕРАПЕВТИЧНІ ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ФАСЦІАЛЬНОГО МАСАЖУ

 

Асортимент на ринку інструментів для фасції постійно зростає. Різноманітність величезна: класичні фасціальні роли, кулі, масажні палиці, а також вібрувальні пристрої.

Нові результати досліджень, відгуки терапевтів та практичний досвід спортсменів і пацієнтів гарантують, що така тенденція буде розвиватися й надалі. За допомогою BLACKROLL® ми хочемо зробити максимальний внесок у здорове самопочуття людей.

 

РОЛИ ДЛЯ ФАСЦІЇ

 

Універсальний рол BLACKROLL

Приклад: BLACKROLL® STANDARD

 

ФАСЦІАЛЬНІ РОЛИ

Кілька років тому це було відомо лише інсайдерам, але зараз про фасцію говорять усі. Назва бренду BLACKROLL® часто використовується як синонім до загального терміну «фасціальний рол».

Рол для фасцій – це функціональний інструмент, виготовлений із твердої піни, який дозволяє самостійно проводити фасціальну терапію (SMT). Існують роли різної твердості: від м'яких (наприклад, BLACKROLL® MED) до дуже твердих (наприклад, BLACKROLL® PRO) та із різними поверхнями (наприклад, BLACKROLL® GROOVE).

Існують і зменшені версії, які особливо підходять для роботи зі ступнями, руками та передпліччям. Приклад такого ролу – BLACKROLL® MINI.

За допомогою ролів прокатуються різні частини фасцій із використанням різноманітних технік та тиску. Інтенсивність контролюється зміщенням ваги тіла.

Такі вправи допомагають досягти ефективності в активації, мобілізації та регенерації. Крім того, зараз багато тренерів створюють функціональні тренування з ролами, використовуючи їх як нестабільну поверхню.

 

РОЛИ ДЛЯ ФАСЦІЙ, ЩО ВІБРУЮТЬ

Фасціальний рол з вібрацією BLACKROLL

Приклад: рол + вібруюча середина BLACKROLL® BOOSTER

 

РОЛИ З ТИСКОМ І ВІБРАЦІЄЮ

Тут слід згадати про BLACKROLL® VYPER із його дуже потужною вібрацією та BLACKROLL® BOOSTER.

Останній дозволяє легко модернізувати BLACKROLL® (30 см, будь-якої твердості, усіх поверхонь) і пропонує дуже широкий терапевтично універсальний спектр вібрацій.

Залежно від інтенсивності тиску (контроль за масою тіла) і вібрації (частотний діапазон і амплітуда) м'язи активуються або розслабляються залежно від залучених рецепторів. У будь-якому випадку, суб'єктивне відчуття болю під впливом вібрації менше, тому масажний ефект можна посилити.

 

КУЛІ ДЛЯ ФАСЦІЇ

Фасціальні м'ячі BLACKROLL

Приклад: BLACKROLL® BALL у двох розмірах  (8 та 12 см)

 

КУЛЬКИ ДЛЯ ТОЧКОВОГО ВИКОРИСТАННЯ

Окремі больові точки або найменші ділянки тіла найкраще можна обробити за допомогою фасціальних кульок. З одного боку тверді круглі об’єкти дозволяють опрацювати тригерні точки з оптимальною локалізацією, а з іншого боку вони охоплюють більш глибокі шари тканин, а тому проблеми можуть вирішуватися точково та інтенсивно.

 

СПЕЦІАЛЬНІ ФОРМИ

Подвійний масажний м'яч BLACKROLL

Приклад: BLACKROLL® DUOBALL у двох розмірах (8 і 12 см)

 

РОЛИ СПЕЦІАЛЬНОЇ ФОРМИ

Деякі роли є ще більш зручними та виготовлені відповідно до анатомії спини людини і забезпечують, наприклад, менший тиск на хребет. Таким чином, навколишню тканину можна інтенсивно масажувати, але при цьому не торкатися ділянок, які цього не потребують.

У терапевтичній практиці повідомляють про особливі успіхи таких подвійних куль у боротьбі з напругою в області плечової та ротаторної манжети.

 

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ МАНУАЛЬНОГО ВИКОРИСТАННЯ

Напів м'яч BLACKROLL

Приклад: BLACKROLL® TWISTER

 

ІНСТРУМЕНТИ В РУКАХ ТЕРАПЕВТА

Особливо в таких формах лікування як рольфінг і FDM-терапія є популярними ці засоби, які допомагають у роботі спеціаліста. За допомогою таких інструментів можна чинити більш цілеспрямований тиск, ніж голими руками.

Такий простий інструмент, як BLACKROLL® TWISTER, поєднує у собі вплив тиску, обертання та переміщення. Таким інструментом може працювати не лише досвідчений терапевт, але і звичайна людина, роблячи самомасаж удома.

 

МАСАЖЕРИ-ПАЛИЦІ ДЛЯ ФАСЦІЇ

Вібромасажер для самомасажу м'язів і фасції BLACKROLL

Приклад: BLACKROLL® RELEAZER

 

РІЗНОСТОРОННІ ІНСТРУМЕНТИ

 

Масажні палиці з різними краями та поверхнями також знайшли своє місце у світі фасціальної терапії.

Завдяки цілеспрямованому тиску, за допомогою лінійних та інших різноманітних рухів можна досягати різної глибини фасцій. Один із прикладів - BLACKROLL® RELEAZER, виготовлений з дорогоцінного дерева, розроблений відомим терапевтом Крістофером Гордоном (Christopher Gordon).

 

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік