Замовити дзвінок

Правильна постава, коли працюєш сидячи - міф чи реальність?

Близько 70% людей працюють у сидячому положенні. Напевно, ви знаєте, що для нашого організму це не є природнім і викликає в ньому ряд негативних реакцій, які можуть вплинути на наше здоров’я та щоденне функціонування. Чи знаєте ви, як мінімізувати наслідки проведення багатьох годин в сидячому положенні?

Сидячи, потрібно дбати про поставу тіла, мінімізуючи навантаження, яким піддається хребет. Цього можна досягти за допомогою декількох нюансів:

  1. Подбайте про крісло з регульованою висотою. Кут згинання в колінних суглобах має становити 90°, а стопи мають повтістю стояти на підлозі;
  2. Висота стола має бути такою, щоб його поверхня була приблизно на 25 см вище над сидінням крісла;
  3. Працюючи за столом, вільно покладіть на нього руки так, щоб згин у ліктях був 90°, а самі лікті лежали на підлокітниках крісла;
  4. Використовуйте стільці або крісла, спроектовані для підтримки хребта в поперековій області і з можливістю злегка зігнути спинку;
  5. Також варто використовувати устілки або коврики для ніг.

Якщо ви працюєте за комп’ютером, не забудьте налаштувати його положення відносно себе та своїх очей. Тут слід звернути особливу увагу на те, щоб монітор знаходився приблизно на 0,5 м від очей, а його верхній край трохи під лінією очей. Також варто нахилити екран назад.

Самомасаж руки фасціальним м'ячем BLACKROLL

Які наслідки тривалої роботи за столом?

Якщо ви працюєте за столом і не піклуєтеся про правильну ергономічну поставу, ви зіткнетеся з низкою незручностей. Першою на думку, звичайно, приходить біль у спині. Однак проблема набагато складніша. Неправильна постава може змінити нашу зовнішність. Це пов’язано із появою так званого горбу — бічного викривлення хребта або аномального утворення лордозу та кіфозу. Все це може обернутися проблемами з диханням —закриттям грудної клітки — та збільшенням ваги — надмірним тиском на черевні органи, уповільненням перистальтики кишечника та обміну речовин.

Якщо проводити час у сидячому положенні, у нас також може виникнути головний біль і надмірна напруга м’язів обличчя, що в свою чергу викликає стискання зубів. Неправильне розташування ніг або покладення ноги на ногу призведе до відчуття оніміння, набряклості і навіть варикозу.

Якщо ваша робота вимагає використання комп’ютера, особливо подбайте про моторику в руках і долонях. Постійна напруга на них може призвести, наприклад, до синдрому зап'ястного каналу, при якому необхідне хірургічне лікування.

Ортез для виправлення постави

 

Як слід доглядати за собою сидячи?

Окрім прийняття найкращого положення сидячи, робіть регулярні перерви. Найкраще вставати з-за столу щогодини і робити кілька вправ на розтяжку. У вільний час варто ходити в басейн або 2-3 рази на тиждень виконувати інші види тренувань, щоб підтримувати загальну фізичну форму.

Серед наших продуктів ви знайдете декілька, які допоможуть вам запобігти проблемам, пов’язаним з сидячою роботою.

  1. BLACKROLL® POSTURE — тренажер, який допоможе вам зберегти правильну, пряму поставу. Він сконструйований так, що його можна носити під одягом, і ніхто цього не побачить. Ідеально, якщо ви працюєте в офісі.
  2. Також зверніть увагу на BLACKROLL® BALL і BLACKROLL® DUOBALL. Це невеликі інструменти, які ви можете зберігати в своєму ящику для робочого столу. Вони дозволять вам виконувати 5-хвилинний самомасаж хребта під час невеликої перерви від роботи, послаблюючи напружені м’язи.
  3. BLACKROLL® MINI — найкращий друг ваших стоп. По декілька хвилин на стопу під час обіднього перериву - і ви забеспечите собі здорову спину!
  4. Після роботи вам слід побалувати себе сеансом масажу за допомогою BLACKROLL® STANDARD. Декілька хвилин щодня - і завдяки цьому ви зміцните і розтягнете м’язи, зменшите напругу і запобіжете появі нових недуг.

Заняття вдома з ролом BLACKROLL

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік