Замовити дзвінок

ЛІКУЄМО БІЛЬ У ПЛЕЧАХ

14 Листопад 2019

Біль у плечах – це широко відома проблема. Усе більша кількість людей страждає від болю у плечах, а також частішають скарги на субакроміальний синдром у епоху смартфонів. Ми покажемо тобі разом з нашим експертом професором Лутцом Грауманном, як просто та швидко ти можеш надати здоров’я своїм плечам, що болять.

БІЛЬ У ПЛЕЧАХ: СИМПТОМИ І ПРИЧИНИ

Коли біль виникає в плечовому суглобі, більшість людей думають, що причиною є безпосередньо кістка. Однак часто проблеми не обумовлені дегенеративними пошкодженнями, такими як пошкодження хряща або "вроджені" анатомічні зміни. Сам хрящ не має прямих больових рецепторів і тому не може сигналізувати про початок виснаження.

Так само й анатомічні дані, які можуть призводити до болю у повсякденному житті – доволі рідкісні. 

Часто проблема полягає у невідповідності станів напруги плеча та комплексу лопаток. Через часто нахилену вперед і внутрішньо направлену поставу великий грудний м’яз та м’язи спини перебувають під тривалою напругою, стабілізуючи таке положення. У свою чергу м’язи задньої обертальної манжети постійно надто натягнуті та піддаються підвищеному тиску – фасціальна тканина при цьому буквально витискається і слабо постачається новими поживними речовинами і рідиною.

Ця постійна перенапруга може в довгостроковій перспективі так змінити положення лопатки і передпліччя, що може виникнути кісткова герметичність.

Кісткова герметичність також відома як субакроміальний синдром. При цьому такі структури, як сухожилля та навколосуглобова сумка, стискаються під акроміальним відростком ключиці і подразнюються при кожному русі руки в області вище голови. Цей біль часто настільки сильний, що рух на деякий час значно обмежується або стає неможливим.

Тут зустрічається багато помилок. Оскільки суть лікування не у тому, щоб відсторонити тіло від рухів, а навпаки за допомогою правильних вправ стимулювати його бути «живим». 

КОЛИ БОЛЯТЬ ПЛЕЧІ

Біль у тілі - це завжди тривожний сигнал, який треба сприймати серйозно.

Так само і з плечами. Чим швидше перенапружені структури будуть виведені на нормальний рівень за допомогою активних вправ, тим краще і скоріше відбудеться зменшення болю та поліпшення руху.

Для ефективного лікування болю в плечах та поліпшення рухливості, м’язи і фасції повинні бути рівномірно розслабленими та розімкнутими.

Фасції – це сполучнотканинні структури, які оточують м’язи. У них набагато більше рецепторів, ніж у м’язової тканини, щоб адаптувати м’язи до відповідного навантаження.

Перш за все, страждають люди із нерухливою сидячою діяльністю, яка у свою чергу викликає біль у плечовому суглобі. Плечі таких людей переважно направлені усередину, а спина трохи зігнута вперед. Однак таке положення вкрай несприятливе для плечового суглоба, оскільки виникає сильне напруження на прилеглій фасції та на обертальній мадженті, на яку це переноситься.

Мета повинна полягати в тому, щоб відновити рухливість плечей і в противагу жалю до себе зробити наступне:

• Послабити тонус напружених м’язів, щоб повернути їх до нормального рівня

• Досягти нейтральної довжини фасціальної тканини і знову її «розпушити»

• Вирівняти плечі назад, аби правильно зафіксувати їх на грудній клітці

• Рухати плечовий суглоб у стані без болю із максимальним діапазоном руху

УСПІШНО ВИЛІКУВАТИ ПЛЕЧОВИЙ БІЛЬ

Коли болить плечовий суглоб – в першу чергу мова йде про те, щоб розслабити та стабілізувати обмежені у русі м’язово-фаціальні області. Важливим є конкретне та своєчасне застосування методів лікування.

BLACKROLL® BALL 08 найкраще підходить для роботи на невеликих ділянках навколо плеча. BLACKROLL® є ідеальним супутником для розтяжки, продукція допоможе виконати певні вправи та зробити їх більш інтенсивними.

BLACKROLL® MULTI BAND забезпечує майже необмежену кількість вправ для активізації, мобілізації та зміцнення плеча, що робить його ідеальним для цільового використання. Завдяки наступним вправам і їх регулярному виконанню швидко видно прогрес!

ЗМІЦНЕННЯ М’ЯЗІВ-ОБЕРТАЧІВ

Вправа з еспандером BLACKROLL

ВИКОНАННЯ

Встаньте вертикально, ноги на рівні плечей, тримайте лікті близько до тіла, а долоні поверніть угору до стелі.

Візьміть BLACKROLL® MULTI BAND і підготуйтесь до вихідного положення, натягучи його.

Тепер потягніть руки назовні й одночасно тягніть лопатки разом, тримаючи лікті так само притиснутими до тулуба.

Затримайте напружену спину у такому положенні дві секунди і не забудьте тримати плечі опущеними.

ТРИВАЛІСТЬ/КІЛЬКІСТЬ

15-20 разів

КІЛЬКІСТЬ ПІДХОДІВ 

2

ЧАСТОТА ВИКОНАННЯ 

2-3 рази на тиждень

МАСАЖ НАЙШИРШОГО М‘ЯЗА СПИНИ ТА МАЛОГО КРУГЛОГО М‘ЯЗА

Самомасаж з м'ячем BLACKROLL

ВИКОНАННЯ

Займіть положення лежачи на підлозі та розташуйте BLACKROLL® BALL 08 під пахвою на задній стороні. Ви повинні відчути тут маленьку западину. Обертайте Вашу руку назовні та всередину, при цьому направляйте вашу кисть перед тілом до підлоги, після чого намагайтеся розташувати зворотню поверхню долоні на підлозі максимально далеко позаду тіла.

ТРИВАЛІСТЬ/КІЛЬКІСТЬ

Кожну руку масажувати приблизно 1-2 хвилини 

КІЛЬКІСТЬ ПІДХОДІВ 

2

ЧАСТОТА ВИКОНАННЯ 

2-3 рази на тиждень

Будьте здорові і #keeprolling!

 

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік