Замовити дзвінок

Комплексні тренування з BLACKROLL®: розслаблення і силове тренування в одному інструменті

18 Квітень 2019

Фоам рол BLACKROLL® - це більше, ніж просто рол. На додаток до своїх масажних ефектів для відновлення, рол може бути використаний як інструмент для функціонального тренування. Функціональний тренінг з ролом в своїй основі являє собою послідовний комплекс вправ для всіх м'язових груп з метою розвитку балансу і стабільності тіла, а також зміцнення м'язів і фасцій.

Сьогодні багато топових спортсменів вже давно використовують обладнання BLACKROLL® для активного відновлення після тренувань, так як спочатку головною метою продуктів BLACKROLL® було їх застосування в якості "розумного" інструменту для розслаблення і самомасажу. Включаючи техніки міофасціального релізу (англ. Self myofascial release) в регулярні тренування, спортсмени мають можливість поліпшити мобільність руху, збільшити його діапазон, поліпшити гнучкість і продуктивність, правильно відновитися після активного тренування, а головне ефективно протидіяти травмам і пошкодженням.

Підготовка збірної Німеччини до Євро 2016

Останнім часом, європейські тренери, фізіотерапевти та учасники дослідницької групи фасції, запропонували новий варіант використання інструментів BLACKROLL як ідеального компаньйона для функціонального тренінгу. В першу чергу, з використанням ролів під час функціонального тренування, ми можемо поступово підвищувати складність класичних вправ (наприклад, віджимань) не просто за рахунок збільшення кількості повторень і підходів.

Основні принципи ефективності функціонального тренінгу з фоам ролом

  1. Принцип ефективної дії полягає в тому, що виконання вправи стає складнішим через створення нестабільної позиції, що дозволяє включити в процес не тільки певну групу м'язів, але і повністю все тіло. Під час такого тренінгу, ми можемо тренувати одночасно пропріорецепцію, покращувати стабільність і відчуття балансу нашого тіла. До того ж, наш мозок активно вчиться керувати комплексними системами організму, щоб ефективно балансувати наші рухи для утримання стабільної позиції.
  2. У функціональному фасціальному тренінгу важливим принципом є навчання правильному виконанню вправ на різних рівнях складності і поступового переходу на наступний рівень.
  3. Кожне функціональне тренування починається з вправи на баланс, так як він є основою правильної побудови руху. З розвитком балансу ми маємо можливість краще коригувати послідовність рухів, а також оптимально включати м'язові групи під час вправи.
  4. Функціональне тренування з фоам ролом також розроблене для того, щоб свідомо тримати тіло в стані напруги. Тобто працюючи, наприклад, над м'язами пресу в планці, ми одночасно тренуємо інші групи м'язів.

Також дуже часто під час виконання базової вправи, людина не знає як задіяти руки, щоб стабільно тримати позицію. Використовуючи фоам рол, як інструмент для збалансування рівноваги, ми можемо правильно і якісно виконувати вправи.

До того ж, інструмент можна використовувати як тактильну точку під час виконання глибоких присідань, таким чином, правильно коректуючи положення тіла під час виконання.

Функціональний тренінг з ролом BLACKROLL - фото 1Функціональний тренінг з ролом BLACKROLL - фото 2

Включення в тренування елементу міофасціального розслаблення (МФР), як частини розумного тренування:

  • для ефективного розслаблення;
  • відновлення після навантаження;
  • попередження травм;
  • позбавлення від больових відчуттів.

Функціональний тренінг з фоам ролом - відмінний варіант комплексного силового тренування, яке включає в себе різноманітний спектр вправ для розвитку практично всіх функціональних систем людського організму.

 

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік