Замовити дзвінок

ФАСЦІЯ ТА ХАРЧУВАННЯ

Продукти для здорового харчування

Результати останніх досліджень фасції захоплюють, і підтверджують те, за що BLACKROLL® боровся та досліджував протягом багатьох років.

Існує багато загроз для цілісності фасції. Найбільш поширені викликані нестачею або неправильним фізичним навантаженням, травмами, стресом, старінням і найважливіше – неправильним харчуванням.

Незалежно від того, що спричиняє проблеми в сполучній тканині, наслідками є функціональні порушення (наприклад, злипання структур) і, як наслідок – біль, порушення рухливості і як підсумок – порушення кровообігу, що може призвести до нестачі живлення фасції.

Концепція терапії BLACKROLL® покращує фасцію насамперед механічно із зовнішньої сторони, стимулюючи рефлекторні точки та канали. Але існує додаткова допомога організму зсередини – будь-яке порушення фасції можна полегшити, правильно харчуючись.

Тут зібрані найважливіші поради щодо цієї теми.

Ми хочемо зазначити наступні складові, що гарантують здорове та тривале життя фасції:

  1.   Рідина
  2.   Вуглеводи
  3.   Білки
  4.   Жири
  5.   Вітаміни
  6.   Нутрієнти

 

ХАРЧОВИЙ КОМПОНЕНТ: 1. РІДИНА

 

Вода - основа здорової фасціїНайважливіша для здорової фасції: вода

 

При народженні наше тіло і фасція складаються приблизно на 75% із води. Ця частка зменшується з віком і знижується до 55%. Цей факт дає нам зрозуміти, що рідина повинна бути важливою частиною нашого раціону і, що нам слід постійно слідкувати за водним балансом в організмі.

Рідина потрібна нашому організму як транспортний засіб для розчеплення поживних речовин, а також для виведення кінцевих продуктів метаболізму, поки вони ще є безпечними і не завдають шкоди організму та фасціальним тканинам.

Недостатня кількість води сповільнює всі обмінні процеси, оскільки кровообіг вже не може функціонувати повноцінно. Наслідки є фатальними та сприяють процесам старіння і розвитку захворювань, а також сповільнюють загоєння. Як подальший наслідок: у фасціальних тканинах залишаються шкідливі речовини та відходи метаболізму, які в свою чергу сприяють виникненню запалень, дегенеративним процесам у фасції, суглобах та інших органах. Це і є причиною виникнення болю.

Проведіть невеликий тест на собі. Затисніть шкіру лицьової частини руки двома пальцями іншої руки і натягніть шкіру. Якщо утворена складка шкіри не зникає протягом 2-3 секунд, то це певний знак того, що вона недостатньо зволожена. Фасція знаходиться трохи нижче. Відповідно вона також страждає від цієї проблеми.

Також слід знати, що навіть при 5% нестачі рідини помітно знижується концентрація. Тому пам’ятайте, що треба багато пити під час занять спортом або щоденної роботи (особливо, якщо ви пітнієте).

Важлива порада: соки, енергетичні напої та так звані «безалкогольні напої» – всі вони є гіперосмолярними. «Гіперосмолярний» означає, що вони більш концентровані, ніж рідини організму. Це пов’язано з цукром, який вони містять. Перед тим, як організм зможе перетравити такі напої, вони повинні розчинитися у тонкій кишці. Організм мусить докласти усіх зусиль та використати багато води для цього процесу. Результат: ви хочете пити, п’єте безалкогольний напій, а це означає, що циркулююча рідина в організмі за короткий термін стає меншою. Небажаний ефект.

Вирішення проблеми: DOC ACTIVE DRINK – це один з небагатьох «енергетичних» напоїв, який є достатньо осмолярним, тобто має таку ж концентрацію, що і рідина в нашому тілі. Ось чому він так добре переноситься нашим організмом, окрім інших позитивних ефектів від багатьох вітамінів і мінералів. Додатковий плюс: він не містить рафіновану фруктозу (лише натуральну), а також штучних барвників та ароматизаторів.

Енергетичний напій DOC ACTIVE DRINK

 

ХАРЧОВИЙ КОМПОНЕНТ: 2. ВУГЛЕВОДИ  

 

Складні і прості вуглеводиСкладні вуглеводи

 

До вуглеводів належать усі види цукру. Вони є майже в кожному продукті і є так само корисними, але треба слідкувати за правильністю їх вживання. Бо від них залежить засвоюваність у нашому організмі та структура фасцій. 

Більшість з нас в основному їдять прості вуглеводи, особливо продукти з білого борошна, такі як макарони, хліб, солодка випічка тощо.

Солодка їжа викликає сильні коливання цукру крові. Рівень глюкози у крові має бути стабільним. Коли її забагато, то виділяється гормон інсулін, і тоді глюкоза відкладається в печінці, м'язах та жировій тканині у вигляді запасів – глікогену та жиру.

Інтенсивна робота м'язів до чи після споживання солодощів змушує саме м'язи поглинати весь цукор, і тоді в жирову тканину їх потрапляє значно менше. Стрімке зменшення рівня глюкози під дією інсуліну ми відчуваємо як голод і прагнемо знову з'їсти чи випити щось солодке.

Як результат: відбувається короткочасне відчуття ситості, але вже дуже швидко з’являється почуття голоду через низький рівень цукру в крові.

Найгірше те, що інсулін спрямовує вкрай необхідні вуглеводи в жирові клітини, оскільки вони завжди засвоюють усе швидко і легко, тоді як нервові клітини нічого не отримують від солодкої їжі і страждають від нестачі цукру. Справжнє замкнуте коло.

Ось чому для регенерації фасції так важливо розумно поєднувати споживання простих і складних вуглеводів. Доцільно звертати увагу на довголанцюгові вуглеводи, з великим вмістом клітковини. Нашому організму потрібно більше часу, щоб перетравити їх і, щоб розбити їх на корисні будівельні блоки. До них належать, наприклад: кіноа, пшоно, коричневий рис. Споживання таких вуглеводів призводить до бажаного, постійного та стійкого забезпечення клітин цукром, які потім можуть бути використані для регенерації фасції та інших типів тканини. Цукор із фруктів (фруктоза, яка метаболізується без інсуліну) також сприяє живленню фасції.

Ці важливі висновки щодо складу вуглеводів були оптимально реалізовані у всіх продуктах DOC.

Продукція DOC

 

ХАРЧОВИЙ КОМПОНЕНТ: 3. БІЛКИ  

Білок для здоров'я фасціїВажливий будівельний компонент для життя: білок

Усі структури, з яких складається наш організм, створені на білках (окремі види ми називаємо амінокислотами). Фасціальна тканина має деякі особливості: колаген (надзвичайно стійкий до розривів) та еластин (надзвичайно еластичний) – це структурні білки, які надають фасції усі її властивості. Ріст, регенерація, загоєння – ці процеси неможливі без білків. 

Тож є достатньо причин, щоб слідкувати щодня за вмістом білка у своєму раціоні та забезпечувати фасцію цими цінними будівельними матеріалами. Його дефіцит катастрофічно впливає на наше здоров'я та імунітет. Важливо пам’ятати, що не лише їх кількість має велике значення, але і якість.

Важливо пам’ятати, що кожен організм по-різному сприймає білки, тому важливо їсти саме ті білки, які наш організм може метаболізувати найкраще. А білки, на які пошкоджують нашу травну систему, а також імунну систему, роблять нас хворими і заважають повноцінно забезпечувати фасцію потрібними компонентами живлення, варто виключати з раціону.

Ми виділили найбільш сумісні білки для нашої травної системи. Покажемо на прикладі. Послідовність амінокислот пшениці ідеально підходить для людини, але глютен (пшеничний клей) порушує травлення і навіть викликає захворювання. Ось чому ми використовуємо гідролізований пшеничний білок, в якому глютен був видалений на 99%. Інші білки були відібрані, протестовані та успішно додані відповідно до критеріїв переносимості та легкої засвоюваності, а також того, чи містять вони всі основні амінокислоти, які організм не може виробляти сам.

Наступні правила важливі для тих, хто хоче мати здорову міцну фасцію:

- Більшість людей не можуть перетравити більше 60 грамів білка за один прийом їжі. Зверніть увагу на цю максимальну кількість. 

- Білок, який не засвоюється і не всмоктується в тонкому кишківнику, утворює гази, токсичні відходи та спричиняє запалення у товстій кишці. Це небезпечно і виснажливо для організму.

- Процеси регенерації та відновлення проходять легше вночі. Тому бажано приймати наш DOC RESET як останній напій увечері. Для тих, хто часто тренується рекомендуємо RESET.

Напій DOC RESET

 

ХАРЧОВИЙ КОМПОНЕНТ: 4. ЖИРИ

Корисні природні жири

Важливо: здорові, переважно ненасичені жири

Без деяких жирів наш організм може мати великі проблеми з фасцією. Вона втратить м’якість та еластичність, що спричинить больові відчуття. Крім того, жирні кислоти необхідні для ідеального функціонування клітинної мембрани. Ця мембрана захищає клітину від небажаних гостей, наприклад, від вірусів. Жирні кислоти також допомагають зберегти шкіру молодою та запобігають швидкому старінню фасції, м’язів та судин. Навіть наші суглоби не залишаються гнучкими без допомоги жирних кислот.

Людський організм здатен виробляти їх, але не довголанцюгові поліненасичені жирні кислоти. Ми повинні отримувати їх з їжею. Тому вони ще мають назву – незамінні жирні кислоти. Найбільш важливі та найвідоміші – ліноленові кислоти. Найпростіший спосіб описати їх функцію – вони виконують роль менеджера, який слідкує за порядком в області клітинної мембрани. Вони дійсно мають можливість виявляти слабкі місця та ініціювати процеси регенерації.

Тому ми рекомендуємо регулярно приймати додаткові незамінні жирні кислоти щодня. Європейські дослідження встановили, що в середньому треба вживати приблизно 0,5 г на добу. Однак для ідеального постачання організму цими речовинами потрібно 3 грами на добу. Зробити це можна, лише вживаючи багато насіння, рослинні масла або рибу. Як показало дослідження, мало хто їсть ці продукти щодня у достатній кількості.

Ось чому ми рекомендуємо приймати капсули щодня, коли щоденний раціон не гарантує досягнення необхідних 3 грамів. Це може бути капсула з риб’ячим жиром, або, як ми рекомендуємо, капсула рослинного походження. Завдяки цьому організм буде забезпечений ДЗК (докозагексаєнова кислота) та ЕПК (ейкозапентаєнова кислота).

 

ХАРЧОВИЙ КОМПОНЕНТ: 5. ВІТАМІНИ

Фрукти і овочі - натуральні вітаміни

Співавтори нашого життя – ВІТАМІНИ

Вітаміни є учасниками формування нашого організму. Без них нічого не працює. Часто забуваємо про те, що вони не можуть постійно зберігатись у нашому організмі у потрібному обсязі. З чого випливає, що їх необхідно вживати регулярно. Якщо це можливо – то щодня слідкувати за раціоном та контролювати їх рівень. Але навіть при нормальному харчуванні не можна гарантувати, що їх буде достатньо.

Вітамін С є важливим для синтезу колагену та регенерації. А також для пружності шкіри та міцних м’язів. Крім стабілізації імунної системи, він відіграє дуже важливу роль у всіх процесах реабілітації після травм або активних тренуваннях. Вітамін С підтримує утворення функціональних зшивок колагенових волокон фасції (поперечних зв’язок).

Наукове дослідження, проведене 10 років тому, показало, що 80-90% українців мають дефіцит вітаміну D. Це має фатальні наслідки не лише для стабільності кісток, але й для регенерації нервової системи та для боротьби зі старінням сполучної тканини. Оскільки всі вищеназвані процеси підтримують цей вітамін.

Важливим гравцем вітамінного комплексу є також вітамін К, який довго недооцінювали. Крім того, що він допомагає при згортанні крові у разі травм, він також має великий вплив на запобігання або зменшення передчасного старіння нашої сполучної тканини.

Вітаміни групи В допомагають формувати здорову сполучну тканину. Перш за все, B6 зі своєю спеціалізацією на процесах загоєння міофасціальної тканини. Разом з B1, B2, B3, B5, B7 та B12, B6 шляхом активізації багатьох процесів, що генерують енергію, сприяє регенерації, бореться зі старінням і перш за все підтримує нервову систему, яка відповідає за контроль всіх цих складних і життєво важливих процесів у організмі. Ось чому ви у безпеці, якщо щодня постачаєте своє тіло достатньою кількістю цих важливих для життя речовин. Це також гарантується щоденним прийомом DOC ELEMENTAR RESET та/або у дні активних тренувань.

Добавка DOC ELEMENTAR RESET

 

ХАРЧОВИЙ КОМПОНЕНТ: 6. НУТРІЄНТИ

 

Мінеральні речовини забезпечують каркас для стабільності, еластичності та функціональності фасції та кісткової системи. Насамперед, це кальцій, магній, калій та натрій. Вони також є великими гравцями в обміні речовин, оскільки роблять його динамічним і, таким чином, перешкоджають потраплянню продуктів метаболізму у тканини і знищують сліди їх руйнування. До речі, вітаміни відіграють у цьому допоміжну роль. Мінерали також допомагають збалансувати кислотно-лужний баланс, що є життєво важливою функцією для всієї системи сполучної тканини.

Вівсянка - користь для фасції 

Мікроелементи

«Невеличкі, але важливі» – такі слова можна використати для опису їх концентрації та завдання в організмі. Кремній забезпечує сполучну тканину (особливо фасцію) силою і підтримує процеси загоєння після травм або мікротравм від тренувань. Селен, цинк, марганець, молібден не лише активізують процеси обміну безпосередньо в системі сполучної тканини, але також зміцнюють імунну систему, метаболізм у цілому і, зрештою, активізують процеси детоксикації в організмі, які стають все більш важливими у наш час.

 

ГЕНІАЛЬНІ НАТУРАЛЬНІ ПРОДУКТИ

Сучасне харчування

«Сучасне» харчування неминуче створює дефіцит необхідних для організму речовин. Ось чому додаткове вживання деяких речовин дуже важливе. Проте, ми хотіли б зазначити кілька особливо цінних продуктів, які чудово впливають на здоров'я та особливо на функції сполучної тканини та фасції. Все це було підтверджено науковими дослідами.

 

Порошок з виноградного насіння

Захоплюючий продукт. Майже всі люди відкладають кісточки винограду, коли їдять його. Хоча це один із найефективніших антиоксидантів, що робить його прекрасним помічником при будь-яких станах подразнення в організмі, незалежно від того, на якому рівні це відбувається: запалення фасції чи будь-яке інше. Спеціальний термін, який використовують для цих геніальних інгредієнтів, – ОПЦ (олігомерні проантоціанідини).  

Трава кропиви

Мінерали кропиви дуже цінні, особливо магній, кальцій, залізо та кремній, а також корисні флавоноїди. Не забувайте про ці амінокислоти. Мало хто знає, що в кропиві міститься більше білка, ніж у сої, за що її зазвичай хвалять.

Гранат

Його століттями вважали плодом богів. У той час люди ще не могли це пояснити на біохімічному рівні, але відчували сприятливу дію поліфенолів, флавоноїдів, антоціанів та галотанінів. Ці речовини можуть бути дуже корисними для фасції, особливо під час подразнень.

Інулін

Здоров'я кишківника залежить від якості та кількості клітковини, яка вживається. Харчові волокна особливо цінні, якщо у вас є ціль вживати більше пребіотиків. Пребіотична функція означає, що речовина підтримує здорові бактерії, сприяє їх зростанню та функціонуванню. Однією з таких речовин є інулін, який міститься у топінамбурі, салатному цикорії, кульбабі або якісному корені цикорію. Ми використовуємо це у наших продуктах DOC ELEMENTAR та DOC RESET. Тому що підтримка нашого здоров'я завжди повинна мати фундаментальне значення.

Горох

Будь-який вид регенерації, загоєння або росту залежить від білків. До того ж горох має дуже низький рівень алергенності, а також містить всі незамінні амінокислоти для сприяння вищезгаданим процесам.

Пшениця

Амінокислоти пшениці були б блискучими за своїм складом для організму. Якби не цей «дратівливий» глютен. Багато людей реагують на цей тип «клею» непереносимістю. Ось чому ми пропонуємо гідролізований білок пшениці, в якому клейковина вимивається до 99% ферментативними процесами. Це призвело до створення унікального продукту.

Овес

Крупи – це форма ідеальної довершеності. Ми рекомендуємо овес, оскільки він містить надзвичайно велику кількість мінералів, які мають гарну властивість всмоктуватись. Ми також рекомендуємо його, оскільки він містить вдвічі більше заліза, ніж, наприклад, така ж кількість м’яса. Не завжди треба вживати тваринну їжу, аби отримати достатню кількість потрібних нутрієнтів. 

Буряк

Він містить багато мінеральних речовин, а також є одним із небагатьох овочів, який містить вітаміни групи В. Однак найважливіше в буряку: він містить бетаїн, який може покращити оксигенацію. Якщо є такий овоч, який постачає організм залізом і ферментом, що сприяє постачанню кисню в клітини, то це хороший привід частіше вживати його. Наприклад у салаті – сирий або варений.

Наша мета – надихнути вас на розумну дієту. Розумно зменшувати вживання кількості продуктів тваринного походження, це стає все очевидніше із новими дослідженнями.

Ще розумніше їсти один продукт, який містить усе, про що ви тільки що прочитали. Це DOC ELEMENTAR. Наш довгостроковий стратегічний продукт для щоденного використання.

Якщо ви стикаєтеся з надзвичайними ситуаціями або дисбалансом, вам слід звернутися за допомогою до DOC RESET. Він дивовижно ефективний у всіх випадках.

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік