Замовити дзвінок

CROSSFIT & ВІДНОВЛЕННЯ: ЯК ОТРИМАТИ МАКСИМАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ВІД ТРЕНУВАНЬ

CrossFit є одним з напрямів спортивного тренування і фітнесу, що розвиваються найбільш стрімко. Незважаючи на складність і різноманітність навантажень, цей вид фітнесу з року в рік завойовує серця шанувальників спорту і здорового способу життя. Варто сказати, що CrossFit в нашій країні набирає обертів і виходить на більш якісний, професійний рівень.

Важко переоцінити важливість відновлення в тренувальному процесі, тим більше, коли це стосується такого силового і різноманітного виду фізичних вправ як CrossFit. Відсутність відновних методик, розтяжок і розслаблення в тренувальному процесі можуть кардинально лімітувати мобільність атлетів і призвести до травм.

CrossFit - популярний напрям у фітнесі

Як показує досвід атлетів, розвиток стабільності суглобів, збільшення діапазону руху, поліпшення мобільності - це головні принципи, на яких ґрунтується досягнення високих результатів у спорті. 95% травм можна запобігти! Для цього потрібно всього лише зрозуміти основні принципи механіки руху людини, і, звичайно, не нехтувати відновними методиками.

Відновлення на практиці

Ми поспілкувалися з директором CROSSFIT BANDA, CrossFit-тренером Олександром Кравченко про важливість відновлення в CrossFit, про техніки і методики, які він використовує для відновлення. Ось декілька порад від Олександра:

 1. Перед тренуванням завжди використовуйте обладнання для мобілізації. Робіть швидкий міофасціальний реліз за допомогою ролів. В своїх тренуваннях, я до і після користуюся BLACKROLL BOOSTER. Дійсно відмінно призводить до тями до, а після тренування проводить відновну роботу. Для опрацювання глибоких м'язів застосовуйте м'ячі.
 2. Користуйтеся гумою для збільшення опору для біцепсів і трицепсів, а також для безпечного збільшення інтенсивності тренування без додавання додаткових вантажів.
 3. В кінці тренування, коли м'язи забиті, самомасаж на ролах дає відновитися до наступної активності. А якщо два тренування в день - так взагалі необхідно, тому що м'язи будуть цілий день як клубок. Такі заняття допомагають розігнати молочну кислоту і дозволяють нормально працювати на наступному тренуванні.

   Після того, як я отримав травму плеча, у мене була операція. Я став більше дивитися, як працюють американці. Велику увагу вони приділяють роботі зі зв'язками, м'язами стабілізаторами. Це розкочування, розтяжки, статичні рухи, міофасціальне розслаблення - все, що ми робимо за допомогою куль і ролів.

   Олександр Кравченко: "Не настільки найкрутіша людина, яка перемагає змагання. Настільки вона крута, що зуміла себе підвести до них. Є сильніші спортсмени, однак, не відновившись нормально, він порвався або розтягнувся. У залі можна показувати божевільні результати, а приїхати на змагання - і нічого. Ідеально, коли спортсмен в собі всі ці речі поєднує. Це один з найважливіших моментів ".

   Міофасціальне розслаблення - це останні тенденції в світі фітнесу та спорту. Ще не всі розуміють, але з часом це буде в усіх залах.

   Фоам рол важливіше душу?

   І вагомим доказом цього факту є недавно проведене дослідження для німецьких фітнес-ресурсів fitogram і Appointman. В опитуванні взяли участь близько 3.000 атлетів і більше 100 власників CrossFit боксів. Головною метою дослідження було вивчення типової тренувальної поведінки атлетів, а також визначення найбільш важливих інструментів і обладнання для тренувального процесу.

   Як ми бачимо з результатів, один з пунктів є пріоритетним: практично на всіх тренувальних майданчиках для Кросфіт атлетів (96% (!)) є фоам ролер.

   Міофасціальне розслаблення з фоам роллером або м'ячами - це один з ефективних і доступних способів для розслаблення, поліпшення мобільності суглобів і збільшення діапазону руху.

   У наступних статтях ми більш детально розглянемо техніки і вправи для певних груп м'язів, а також ряд тестів, які допоможуть визначити рівень мобільності суглобів.

   Фасціальний набір BLACKROLL для кросфіт-алтетів

   BLACKROLL® CROSSFIT SET - ідеальний набір, який містить всі важливі інструменти для виконання ефективного розслаблення м'язів всього тіла.   Повернутися до списку публікацій

   КОММЕНТАРИИ 0
   ДРУГИЕ СТАТЬИ
   Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
   Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

   Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

   Купити в 1 клік