Замовити дзвінок

ЧИ МОЖНА ПРАКТИКУВАТИ САМОМАСАЖ, НЕ ЗАЙМАЮЧИСЬ СПОРТОМ?

Популярність фоам роллів зростає з кожним днем. Їх особливо цінують у світі фітнесу та спорту, оскільки було виявлено величезне значення масажного валика для регенерації, і тепер його можна знайти у кожному тренажерному залі та у сумці кожного спортсмена. Ми знаємо, що самомасаж прискорює регенеративні процеси та зменшує хворобливість м’язів після фізичних навантажень, але невже можна ролити лише тоді, коли ми займаємось спортом?

Самомасаж масажером BLACKROLL

Ролінг - як це працює?

Ролли виготовляються із спеціального матеріалу для самостійного впливу на фасції. Ролли можуть відрізнятися матеріалами, з яких вони виготовляються, щільністю та діаметром. Фоам ролли - не складне обладнання. Можна навіть сказати, що вони вражають своєю простотою.

Як працює масажний валик і як він масажує фасцію?

Фасція - це тривимірна мембрана ​​зі сполучної тканини, яка оточує м'язи, сухожилля, зв’язки, внутрішні органи, судини та нерви. Завдяки їй все в нашому тілі пов’язане між собою. Відсутність руху або занадто інтенсивні фізичні навантаження можуть порушити правильне функціонування фасції, що призведе до обмеження рухливості та появи болю.

Ролінг - це техніка самостійного зняття міофасциального напруження, що використовується для того, щоб зробити тканини більш гнучкими та підвищити рухливість. При масажі пінним валиком, ви використовуєте власну масу тіла, завдяки якій масаж можна робити де завгодно без сторонньої допомоги. Таким чином, ми можемо діяти локально, щоби усунути напругу в конкретних больових точках або ж масажувати весь м’яз або групу м'язів, якщо використовувати плавні, повільні і безперервні рухи. Працюючи таким чином, ми розслабляємо тканини і покращуємо циркуляцію, завдяки чому поживні речовини, необхідні для регенерації, швидше досягають м’язів, саме тому роллінг настільки поширений серед спортсменів.

Вправи за допомогою рола BLACKROLL

Масажний ролл - тільки для атлетів?

Масажний валик - це модний засіб серед спортсменів. Однак, вам не потрібно бути одним з них, щоб використовувати техніки самомасажу. Прокатування м’язів має безліч переваг, корисних не тільки для спортивних людей. Масажний валик можна використовувати не тільки в тренажерному залі, але і вдома. Фізіотерапевти успішно включають ролли в програму реабілітації. Пінні валики також можуть бути використані в області косметології і стати улюбленцями кожної жінки.

Пінний ролик в фізіотерапевтичному кабінеті

Міофасциальний біль може виникати не тільки у людей, які інтенсивно тренуються внаслідок перевантаження м’язів та недостатньої регенерації. Міофасциальний біль може з’являтися у людей, які працюють за столом, знаходяться в згорбленому положенні, або довгий час виконують одні й ті самі дії. Ці фактори негативно впливають на фасцію, яка недостатньо зволожена, втрачає свою гнучкість і рухливість, що робить кожен рух великим викликом і болісним досвідом. Ми часто просимо фізіотерапевта або масажиста про допомогу в таких ситуаціях. Фізіотерапевт може зменшити міофасциальний біль за допомогою пропрацювання тригерних точок, акупунктури або масажу. Він також може використовувати роли у своєму кабінеті, які принесуть ті ж терапевтичні ефекти, що і вже звичні методи.

Пророблення тригерних точок валиком BLACKROLL


Масажний ролик для літніх людей

Стан нашої фасції багато в чому залежить від способу життя, але не тільки. Наш вік також відіграє ключову роль. Поганий стан фасції є величезною проблемою для людей похилого віку, оскільки це пов'язано з обмеженням рухливості та труднощами у виконанні щоденних занять. Використання звичайного масажного ролу в позиції лежачи - це, звичайно, непросте завдання для людей похилого віку. BLACKROLL® подбав про людей різного віку та створив цілу низку виробів різної форми та твердості. BLACKROLL® MED - це валик з найнижчою твердістю, рекомендований людям з низьким больовим порогом, а BLACKROLL® MINI або BLACKROLL® BALL дозволить вам здійснити масаж, розслабляючи глибші м’язові шари рук, передпліч, рук, ніг, грудей та плечей в положенні сидячи. Завдяки цьому кожна старша людина без великих труднощів зможе сама подбати про стан своєї фасції. Ви також можете пропрацьовувати м'язи біля стіни. Це положення набагато простіше, ніж ролити на підлозі.

Масажний ролл як ефективний метод для позбавлення від целюліту

Целюліт - це неприємність для багатьох жінок, і найчастіше з’являється на стегнах або сідницях. Ці видимі ямки на шкірі викликані неправильним розподілом жирової тканини та змінами, що відбуваються в підшкірній сполучній тканині. Фізичні навантаження, дієта, косметичні процедури, китайський масаж - це способи, що дозволяють боротися з целюлітом, і, безумовно, кожна жінка, яка хоче позбутися від нього, спробувала це хоча б раз.

Можливо, хтось із вас уже знає це: масажний валик - це також хороший засіб проти небажаного целюліту. Способи, якими ви експериментували дотепер, провалилися? Почніть ролити. Ролінг ефективно знизить целюліт. Перш за все, при роллінгу, ви робите фасцію більш еластичною і міцною. По-друге, це зменшує кількість рідини, що накопичується в місцях, де з'являється целюліт.

Релакс з валиками BLACKROLL®

Ви працюєте певну кількість годин на день, приносите деякі задачі по роботі додому і допрацьовуєте їх допізна. Ви не спите добре, прокидаєтесь вночі, не можете спати, бо переймаєтесь, чи справді все зробили. Ви живете в постійному стресі. Ви відчуваєте, що ваші м'язи тверді, як скеля, і відчуваєте, що всі вони скоротилися. Все вказує на те, що вам потрібен відпочинок. Відпочиньте і подбайте про своє самопочуття. Просто подружиться з масажним валиком і почніть ролити, де б ви не були:

- зробіть паузу в роботі за комп’ютером і відведіть кілька хвилин, щоб розслабити м’язи
- вдома, організуючи SPA-сеанс з масажним валиком, відпочивайте після важкого робочого дня.

Релакс з валиками BLACKROLL

Будьте здорові і #keeprolling!

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік