Замовити дзвінок

BLACKROLL® ПРОТИ ЛІКТЬОВОГО БОЛЮ

Багато видів діяльності та рухів у повсякденному житті та у спорті залучають наші руки та долоні. Свідомо чи несвідомо – ці частини тіла часто стикаються з високим рівнем стресу. Відповідно, більшість скарг пов'язані саме із перевантаженням. Часто страждають не тільки м’язи, а ще й наприклад – лікті. Біль тут сильно дратує, адже незалежно від того, чи за робочим столом ви працюєте, чи ви – професійний спортсмен: вам потрібні руки, а саме і передпліччя, і лікті.

Ми наведемо приклад із практики та покажемо конкретні вправи, що можуть подолати цей біль.

Приклад симптоматики ліктьового болю

48-річний художник-графік звертається до професора Торстена Пфіцера. Уже впродовж 8 тижнів він має виражений біль у правому зовнішньому передпліччі та ранкове безсилля у цій руці. Попередній діагноз – тендовагініт. Попередні спроби лікування принесли лише тимчасове полегшення: спокійне положення завдяки бандажу, протизапальні засоби та класична фізіотерапія. Але відтоді стан лише погіршувався.

Рекомендовані заходи

Після ґрунтовного обстеження та аналізу попередніх даних був установлений новий діагноз – «мишача рука». Пацієнту порадили відмовитися від протизапальних препаратів і лікуватися цілісно по всій зоні кисті та плечового поясу.

Тобто з ним проводились спеціальні вправи на міцність відповідного ланцюга м’язових фасцій, щоб розтягнути їх. А також у план лікування вписали різноманітні вправи із BLACKROLL® для самомасажу, аби далі розвивати вивільнення затверділих м’язів.

Пацієнту рекомендували робити ці вправи хоча б вранці та ввечері вдома. Крім того, обговорювались заходи на зменшення роботи за комп’ютером, аби зменшити напругу на м'язи-розгиначі рук.

Курс лікування

Уже через тиждень пацієнт повідомляє про поліпшення ситуації як і з міцністю руки, так і силою болю. Особливо добре це відчувається після виконання вправ із BLACKROLL® та силових вправ на розтяжку. Через три тижні після першої зустрічі з лікарем сили повністю відновились і пацієнт лише зрідка мав поколювання нижче ліктя. Після завершення лікування пацієнту рекомендувалось послідовно продовжувати всі вправи. Пізніше, при обстеженні через три тижні пацієнт вже не мав ніякого болю, навіть після провокативних натисків.

Висновок із прикладу лікування

При гострому болю в лікті доцільно звернутися до спеціаліста, щоб поставити точний діагноз. Для цілісного підходу до оздоровлення важливо розслабити напружену фасцію й одночасно зміцнити м’язи, щоб уникнути неправильного розподілу навантаження. При цьому комплекс вправ повинен бути направлений на розтягнення м’язових фасцій. Наведені тут вправи можна виконувати профілактично, щоб надати передпліччям та ліктям необхідну рухливість та максимально підтримати їх у повсякденних завданнях.

Ліктьовий і плечовий масаж

Ліктьовий масаж масажером BLACKROLL

Виконання

Візьміть BLACKROLL® TWISTER однією рукою за виїмки. Розмістіть його симетрично на передпліччі, трохи нижче ліктя. Натисніть TWISTER на передпліччя і повертайте його під постійним тиском праворуч і ліворуч. Утримуйте в остаточному положенні обертання близько 10 секунд, після чого відпустіть напругу. Переміщуйтесь по передпліччю і працюйте над усіма больовими точками.

ТРИВАЛІСТЬ/Кількість

2 хвилини на одну сторону

Підходи

2 рази на одну сторону

Ангел на стіні

Вправа "Ангел на стіні"

Виконання

Станьте спиною до стіни та зігніть руки під кутом 90 градусів. Зверніть увагу на те, щоб спина прилягала до стіни (якщо зробити маленький крок від стіни вперед – повинно бути легше). Тепер підійміть обидві руки нагору, не втрачаючи контакту зі стіною. Повторюйте руками ці рухи у вигляді великих кіл.

ТРИВАЛІСТЬ/Кількість

Близько 10-15 повторень

Підходи

3

Частота

2-3 рази на тиждень

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік