Замовити дзвінок

BLACKROLL® та йога — "нарешті разом те, що просто створене одне для одного"

07 Серпень 2019

Йога та вправи з продукцією BLACKROLL® відмінно доповнюють одне одного, оскільки забезпечують рухливість, відсутність болю, релаксацію, гарне самопочуття під час спорту та у повсякденному житті.

Сумісно із всесвітньо відомим вчителем йоги Патріком Брумом, BLACKROLL® відкрив світ йоги за допомогою нової продукції, яка підтримує класичні пози йоги та асани, готує тіло до усіх вправ і може бути ідеально інтегрована у практику. Патрік Брум є експертом у викладанні йоги та тренуваннях фасції (вид сполучної тканини, який підтримує, стабілізує, оточує й відокремлює м'язи). 

Він викладає у всьому світі вже майже 20 років. Разом зі своєю командою він практикує йогу найрізноманітніших традицій в Мюнхені і спеціалізується на динамічній йозі, функціональних тренуваннях на усе тіло, тайському масажі, а також на медитації.

Співпрацюючи з BLACKROLL®, Патрік Брум ділиться усіма деталями та відповідає на найважливіші питання, що стосуються йоги та фасції.

Викладач йоги Патрік Брум

ЯК ТИ ПРИЙШОВ ДО СПОРТУ? ЩО ТЕБЕ ЗАХОПЛЮЄ У НЬОМУ?

Йога вже понад 20 років є невід’ємною складовою мого життя. Вона допомагає мені бути фізично рухливим і душевно розслабленим. Я б навіть сказав, що у цьому частково божевільному світі — це та річ, яка допомагає мені не тонути у щоденній рутині.

ЯКУ РОЛЬ ГРАЮТЬ ФАСЦІЇ У ЙОЗІ?

Говорячи про фасції, ми маємо на увазі сполучну тканину з колагену і еластину, яка огортає м‘язи. Також із фасцій складаються зв’язки та сухожилля. Вологозберігаючі сполучні тканини дбають не тільки про те, щоб м’язи могли рухатись поряд одне з одним, а також у цілому про стабільну опору тіла. Отже, вони несуть відповідальність за рухливість і силу. Це дві основні вимоги до кожного свідомого руху. Якщо фасції мало рухомі і не розтягнуті, вони мають схильність до злипання. Йога - як тренування, що базується на увазі до всього тіла, починається саме там: «розклеює» зв’язки, регенерує фасцію, знову робить сполучну тканину гнучкою. Сучасні дослідження також свідчать про тісний зв'язок між фасціями і емоціями. Йога таким чином працює на оживлення тіла, розуму і душі.

Вправи з продукцією BLACKROLL

ЯК ДОПОВНЮЮТЬ ОДНЕ ОДНОГО ТРЕНУВАННЯ ФАСЦІЇ І ЙОГА?

Вони підтримують одне одного і доповнюють. Фасції розтягуються за допомогою йоги, а це впливає на краще забезпечення їх поживними речовинами і рідиною. Обмін мертвих тканих на нові підтримує усі функції фасції і сприяє її регенерації. Завдяки поєднанню йоги та тренувань фасції ми отримуємо тіло цілісним, гнучким і здоровим. Глибока робота над фасціями, йога, дихання і медитація дають нам відправну точку для роботи над нашими емоціями і нашим самопочуттям. Таким чином усе це викликає задоволення та відчуття спокою.

ЯК МОЖУТЬ БУТИ ВИКОРИСТАНІ ПРОДУКТИ BLACKROLL® ДО, ПІД ЧАС ТА ПІСЛЯ ТРЕНУВАННЯ?

В ідеалі починаємо роботу зі стопами перед тренуванням. У цьому нам допоможе BLACKROLL® MINI і BLACKROLL®BALL. Після цього мені подобається працювати зі спиною за допомогою BLACKROLL®STANDARD або BLACKROLL®MED (це на ваш вибір). Також під час моїх щоденних тренувань знаходять собі призначення такі продукти, як BLACKROLL® TRAINING MAT, BLACKROLL®BLOCK і BLACKROLL® YOGA BELT. Іноді після усіх вправ я ще раз роблю розтяжку на спину, яку робив на початку з продукцією BLACKROLL®. Це допомогає мені глибше і більш розслаблено тягнутись до підлоги під час релаксації. Також для початківців дуже корисно сидіти на BLACKROLL®BLOCK для досягнення короткої дихальної медитації. 

МОЖЕШ ПОЯСНИТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНО, ЯК НОВА ПРОДУКЦІЯ BLACKROLL® (А САМЕ BLACKROLL®MAT, BLACKROLL®BLOCK і BLACKROLL® YOGA BELT) МОЖЕ БУТИ ОПТИМАЛЬНО ВИКОРИСТАНА? 

Килимок для вправ — це основа для неслизького та безпечного для суглобів анатомічного вирівнювання. Крім того, розгортання килимка – це початок ритуалу. Таким чином, це ще й допомагає налаштуватись розумово. 

Тренувальний килимок BLACKROLL

Блок знімає тиск з колін, сівши на нього, схрестивши ноги або нахилившись. У деяких позах він допомагає розтягнути м’язи рук. Ви можете, наприклад, нахилитись уперед, тримати руки на BLACKROLL®BLOCK та повертати корпус у різні боки. Крім того, цей блок може слугувати для активізації інших груп м’язів: можна затиснути блок між стегнами у планці, а також під час вправи «стул» або у позі «собака мордою вниз».

Платформа для тренувань BLACKROLL

BLACKROLL® YOGA BELT також допомагає розтягувати руки і ноги. Наприклад, у лежачій позі під час розтягування живота. Як і блок, пояс знадобиться для активації певних м'язів: в плечовій стойці, якщо ви зафіксуєте верхню частину плеча за допомогою ремінця, щоб м’язи стояли на місці. 

Пояс для розтяжок BLACKROLL

А у позі метелика він може допомогти вам, коли ви зводите ноги разом з тазом, щоб зняти тиск з м'язів стегна. Це дасть вам відчуття, що таз "утримується", а м'язи "піддаються".

ЯК МОЖУТЬ НОВАЧКИ І ДОСВІДЧЕНІ ЙОГИ ВИКОРИСТОВУВАТИ ПРОДУКЦІЮ BLACKROLL®?

Незалежно від того, новачок чи професіонал, кожен може використовувати продукти BLACKROLL® до, під час і після тренувань, тим самим покращувати своє самопочуття.

НА ТВОЮ ДУМКУ, ЯКА НАЙБІЛЬША ПЕРЕВАГА BLACKROLL® ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ЩО ЗАЙМАЮТЬСЯ ЙОГОЮ?

Перед тим, як практикувати йогу, ви можете використовуватиBLACKROLL® MINI, BALL 08,BLACKROLL®BLOCK та додатковоBLACKROLL®STANDARD або MED, щоб мобілізувати м'язи та фасції і зробити ваше тіло більш пружним. Чим більш ви мобільний, тим легше і краще зможете досягнути пози в йозі. 

ЧИ Є У ВАС УЛЮБЛЕНИЙ ІНСТРУМЕНТ ВІД BLACKROLL® ?

Моїми улюбленими є BLACKROLL® STANDARD і BLACKROLL® DUOBALL 12.Обидва допомагають мені щодня тримати спину гнучкою і здоровою. Незалежно від того, до чи після йоги: я завжди почуваю себе добре.

Універсальний рол BLACKROLL і йога

 

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік