Замовити дзвінок

Біль у попереку

Біль, який люблять називати «неспецифічним», зазвичай є дисбалансом м'язової та фасціальної напруги зі склеюваннями і болючою м'язовою напругою, також званим люмбаго або раптовим „прострілом“, або просто поперековим прострілом. А якщо до цього приєднується ще й біль у нозі – то лікар говорить про люмбоішіалгію.

Наслідком затверділих м’язів є хворобливе недостатнє живлення тканин і поруч розташованих нервів, а також накопичення продуктів метаболічних відходів через відсутність утилізаційних механізмів видалення. Таким чином в м'язах і в чутливій великій фасції спини утворюються хворобливі точки болю під час тиску на них з випромінюванням або без нього (тригерні точки). Крім того, міофасціальні дисбаланси призводять до:

  • Блокування між хребцями і крижово-клубовим суглобом
  • Викривлення хребетного стовпа (сколіоз)
  • Знос, наприклад, артроз і остеохондроз (осифікація хряща міжхребцевого диска)

 

ДУМКА ЕКСПЕРТА

 

Доктор природничих наук Пфітцер Торстен

ДОКТОР ПРИРОДНИЧИХ НАУК ТОРСТЕН ПФІТЦЕР:

"Всупереч все ще широко поширеній, на жаль, думці, в більшості випадків коренем проблеми є не міжхребцеві диски, а хворобливе затвердіння м'язової фасції. У цих випадках при правильній терапевтичній підтримці і спеціальних вправах в домашніх умовах можна досягти дуже хороших результатів, яким слід віддавати перевагу у порівнянні з найбільш сумнівною операцією на диску".

 

ПЕРЕДОВА ПРАКТИКА

СИМПТОМИ

37-річний менеджер з продукції звертається до доктора природничих наук Торстена Пфітцера з хронічними болями в спині в поперековій області та сідницях, які непокоять вже 3 роки і іноді вистрілюють у інші точки. Були діагностовані виражена грижа міжхребцевого диска і протрузія в поперековому відділі хребта, і жоден з безлічі випробуваних традиційних медичних методів не зміг допомогти. Необхідне регулярне вживання сильних знеболюючих таблеток і ін'єкцій. Пацієнт, який був дуже добре проінформований протягом багатьох років, відмовився від призначеної йому операції. В цілому, пацієнт виглядає дуже напруженим фізично і психічно.

ЗАСОБИ

За місяць до першої консультації пацієнт з власної ініціативи зайнявся самомасажем за доромогою BLACKROLL ®, який, як він повідомляє, кожен раз приносить йому користь, але ще не приносить бажаного зниження больового синдрому. При ретельному обстеженні опорно-рухового апарату виявлено надзвичайно затверділі м'язи-згиначі тазостегнового суглоба, м'язи черевної порожнини і ніг (особливо привідні м'язи ніг = аддуктори), які компенсаторно піддають м'язи спини постійній напрузі.

Вправи з ролом BLACKROLL

Під час наступної серії лікування ці проблеми вирішуються за допомогою міофасціфльної кінематики і остеопатії, пацієнт виконує силові вправи на витривалість, його вправи з BLACKROLL® та спосіб їх виконання адаптовані до його індивідуальних симптомів. У зв'язку з тривалими скаргами на болі пацієнт переходить на харчування, що зменшує больові відчуття, та містить спеціальні ортомолекулярні харчові добавки. У сеансах лікування неодноразово використовуються техніки релаксації.

 

ПЕРЕБІГ ЛІКУВАННЯ

Після чотирьох процедур і регулярного виконання вправ для розтяжки і вправ з BLACKROLL ® вдома пацієнт повідомляє про послаблення болю, які він відчував протягом багатьох років. Біль все ще присутній, але вже не такий виснажливий. Пацієнт починає повільно зменшувати кількість знеболюючих. Ще шість процедур і вісім тижнів потому - також завдяки його хорошій співпраці – у пацієнта вже відсутнє відчуття болю, натомість тільки відчуття напруги/тиску, і тепер він може самостійно продовжувати вправи в домашніх умовах. При контрольному обстеженні через півроку пацієнт повідомляє, що відчуття напруги виникає тільки час від часу в певних ситуаціях, і що він може протидіяти цьому вправами. Він залишив зміни у своєму харчуванні, а також пройшов медичний Qi Gong Kurs.

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік