Замовити дзвінок

БІЛЬ У ЛІКТІ

23 Липень 2020

Ліктьовий суглоб бере участь у багатьох рухах. Тому його сприйнятливість до болю висока.

При правильному використанні BLACKROLL ® можна усунути певні больові відчуття.

Якщо поставлено чіткий діагноз, то є ймовірність успішного лікування за допомогою вправ з BLACKROLL ®.

 

ПЕРЕДОВА ПРАКТИКА

СИМПТОМИ

48-річний художник-графік звертається до доктора природничих наук Торстена Пфітцера зі скаргами на колючий біль у правому передпліччі ззовні, який присутній протягом восьми тижнів, і з відчуттям слабкості у руці зранку.

Біль в лікті

Попередній діагноз: тендосиновіт. Попередні спроби лікування з мобілізаційною пов'язкою, протизапальними препаратами та класичною фізіотерапією допомогли лише ненадовго та зовсім трохи. Відтоді симптоми неухильно погіршуються.

ЗАСОБИ

Після ретельного, комплексного обстеження і в зв'язку з невдалим досі курсом лікування, було діагностовано синдром комп'ютерної миші. Пацієнту рекомендується припинити прийом протизапальних препаратів і комплексно лікувати всю область плечового поясу й рук за допомогою остеопатії та міофасціальної кінематики. Також, з ним виконуються спеціальні вправи для відповідного м'язово-фасціального ланцюга, з метою його розтягнення та відновлення його функцій. Крім того, вправи BLACKROLL® для самомасажу (SMR) додаються для подальшого розслаблення затверділих, напружених м'язів. Надалі пацієнту рекомендується виконувати ці вправи вдома, щонайменше вранці і ввечері, в перервах між прийомами у лікаря. Крім того, обговорюються засоби та дії задля покращення роботи за комп'ютером, щоб зробити її більш ергономічною і менш напруженою для м'язів-розгиначів рук.

 

ПЕРЕБІГ ЛІКУВАННЯ

Вправи з ролом BLACKROLL

Вже через тиждень пацієнт повідомляє про поліпшення, які він особливо відчуває після вправ з BLACKROLL ® і додаткових вправ на розтяжку: у нього збільшилась сила рук та зменшилась кількість больових відчуттів. Протягом наступних двох процедур, в цілому через три тижні після першого прийому, повна сила відновлюється, і у пацієнта лише зрідка з'являється поколювання нижче ліктя. Завдяки використанню правильних методів лікування – потреби в продовженні терапії немає, але пацієнту рекомендується продовжувати виконувати всі вправи. На контрольному прийомі, ще через три тижні, пацієнт реагує безболісно на провокативні больові тести.

Повернутися до списку публікацій

КОММЕНТАРИИ 0
ДРУГИЕ СТАТЬИ
Ще ніхто не залишив коментар коментарі. Ви можете бути першим!
Перед публікацією коментарі проходять модерацію.

Натискаючи кнопку «Надіслати» ви приймаєте умови Публічної оферти 

Купити в 1 клік