МАГАЗИН
BLACKROLL® UKRAINE 
ул. М.Максимовича, 3г / 472
Киев, Украина
тел. 0964341404
ПН-ПТ: 9-19
СБ: 10-15
ВС: выходной

Функціональні тренування з BLACKROLL®. М'язи живота.

24.03.2020

BLACKROLL® - це не просто обладнання для ефективного масажу та самомасажу, адже його можна використовувати і для тренувань. Сьогодні ми починаємо серію матеріалів, присвячених функціональним тренуванням за допомогою BLACKROLL®. А відкриють її вправи для м’язів живота, як найбільш універсальний та популярний запит для будь-кого, хто хоче мати здорове тіло та тримати його у відмінній фізичній формі.

Подробнее

Чи можна практикувати самомасаж, не займаючись спортом?

27.02.2020

Популярність фоам роллів зростає з кожним днем. Їх особливо цінують у світі фітнесу та спорту. Оскільки було виявлено величезне значення масажного валика для регенерації, тепер його можна знайти у кожному тренажерному залі та у сумці кожного спортсмена. Ми знаємо, що катання прискорює регенеративні процеси та зменшує хворобливість м’язів після фізичних навантажень, але чи можна кататись лише тоді, коли займаємось спортом?

Подробнее

Як підготуватися до гірськолижного відпочинку?

17.01.2020

Гірськолижний сезон в самому розпалі. Вірогідно, ви вже вибрали місця для катання на лижах або сноуборді. Лижі та сноуборд заточені та змащені, у вас є вся екіпіровка, і все, здається, готове. Однак найголовніше, про що слід пам’ятати, - це наше здоров’я. І ми не тільки про очевидну необхідність кататися в шоломі. Безпечне катання на гірських лижах або сноуборді - це також добре підготовлений організм.

Подробнее

Чому регенерація м’язів після фізичного навантаження так важлива?

10.01.2020

Хороше тренування - це не тільки правильно підібрані вправи. Це також і регенерація тіла після фізичних навантажень, що дозволить досягти найкращого ефекту та уникнути багатьох травм.

Подробнее

BLACKROLL® проти ліктьового болю

05.12.2019

Багато видів діяльності та рухів у повсякденному житті та у спорті залучають наші руки та долоні. Свідомо чи несвідомо – ці частини тіла часто стикаються з високим рівнем стресу. Відповідно, більшість скарг пов'язані саме із перевантаженням. Часто страждають не тільки м’язи, а ще й наприклад – лікті. Біль тут сильно дратує, адже незалежно від того, чи за робочим столом ви працюєте, чи ви – професійний спортсмен: вам потрібні руки, а саме і передпліччя і лікті.

Ми наведемо приклад із практики та покажемо конкретні вправи, що можуть подолати цей біль.

Подробнее