МАГАЗИН
BLACKROLL® UKRAINE 
ул. М.Максимовича, 3г / 472
Киев, Украина
тел. 0964341404
ПН-ПТ: 9-19
СБ: 10-15
ВС: выходной

BLACKROLL® проти ліктьового болю

05.12.2019

Багато видів діяльності та рухів у повсякденному житті та у спорті залучають наші руки та долоні. Свідомо чи несвідомо – ці частини тіла часто стикаються з високим рівнем стресу. Відповідно, більшість скарг пов'язані саме із перевантаженням. Часто страждають не тільки м’язи, а ще й наприклад – лікті. Біль тут сильно дратує, адже незалежно від того, чи за робочим столом ви працюєте, чи ви – професійний спортсмен: вам потрібні руки, а саме і передпліччя і лікті.

Ми наведемо приклад із практики та покажемо конкретні вправи, що можуть подолати цей біль.

Подробнее

Лікуємо біль у шиї

20.11.2019

Через щоденне сидіння за комп'ютером та постійним поглядом униз на екран смартфона, наші м’язи шиї, які тримають голову вагою десь 4 кілограми, часто піддаються сильному навантаженню.

Проблема болю у шиї настільки поширена, що її сприймають як "частину повсякденного життя". Окрім обмеження руху та болю у шиї постійна напруга може бути причиною і головних болей. Тому рекомендується конкретне лікування цієї проблеми, аби життя було без болю.

Подробнее

Лікуємо біль у плечах

14.11.2019

Біль у плечах – це широко відома проблема. Усе більша кількість людей страждає від болю у плечах, а також частішають скарги на субакроміальний синдром у епоху смартфонів. Ми покажемо тобі разом з нашим експертом професором Лутцом Грауманном, як просто та швидко ти можеш надати здоров’я своїм плечам, що болять.

Подробнее

Поради з футболу від проф

14.11.2019

Через специфічні навантаження у грі, футболістам необхідні і спеціальні вправи для активізації і відновлення. При чому, не лише професіоналам (як-от українським футболістам з ФК Олександрія), але і аматорам! 

Подробнее

5 міфів про МФР

14.11.2019

Нам задавали дуже багато питань, сотні чуток пройшли крізь наші вуха — і от ми вирішили зібрати найпоширеніші міфи про МФР і розставити всі крапки над "і". Руйнівник міфів сьогодні — BLACKROLL® MASTER TRAINER Андрій Протас.

Подробнее